Twój unikatowy sklep internetowy

Jeśli zastanawiasz się, jak otworzyć sklep internetowy, to Shopelo.pl opracowało własne oprogramowanie, które jest łatwe w obsłudze, ale równocześnie pełne zaawansowanych funkcji. Wszystko dlatego, aby dostarczyć naszym partnerom oraz ich klientom świadczenia na największym poziomie. Otworzenie sklepu online na naszej platformie to dostęp do narzędzi dopasowanych do różnorodnych oczekiwań osób, chcących sprzedawać w Internecie. Rozwiązania Shopelo.pl to obsługa płatności oraz przesyłek, także do najchętniej wybieranych przez kupujących Paczkomatów InPost – bez konieczności podpisywania umów z firmami kurierskimi. To połączenia z platformami sprzedażowymi, systemami finansowo-księgowymi oraz stronami zestawiającymi ceny i opinie, a to jedynie fragment oferowanych przez nas usług.

Według zebranych przez nas informacji, korzystanie z opracowanych przez specjalistów Shopelo.pl rozwiązań daje firmie możliwość zaoszczędzenia do kilku godzin dziennie. Eksperci Shopelo.pl stale dodają kolejne opcje, abyś jako sprzedawca mógł zająć się najważniejszymi kwestiami w swoim sklepie, zachowując przy tym jak najwięcej czasu. Dostępne zestawy usług pozwolą Ci wybrać korzystny plan, dostosowany do Twoich wymagań. Co więcej, masz szansę przetestowania naszej platformy nieodpłatnie przez 14 dni. Przekonaj się, że używanie jej jest naprawdę łatwe i rozpocznij sprzedaż w Internecie we współpracy z Shopelo.pl.

Otwierając sklep internetowy na platformie Shopelo.pl nie musisz posiadać zarejestrowanej działalności i możesz swobodnie sprzedawać jako tzw. działalność nierejestrowa. Sklep internetowy bez działalności to dobry pomysł, jeśli jesteś miłośnikiem czegoś i masz chęć połączyć zainteresowanie z czerpaniem dochodów z ręcznego tworzenia produktów. To znakomite rozwiązanie, jeśli chcesz dorobić do wypłaty, ale także przetestować pomysł na biznes, w okolicznościach, gdy nie jesteś jeszcze przekonany, jak zostanie odebrany przez potencjalnych kupujących. Uruchom e-sklep na Shopelo.pl i rozpocznij sprzedaż w Internecie. Nasi eksperci służą pomocą na każdym etapie współpracy. Odwiedź naszą stronę internetową, aby uzyskać znacznie więcej informacji.